هیفا گلد
هیفا گلد

چگونه بر اساس رنگ پوستمان بهترین دستبند را انتخاب کنیم؟

جواهرات مخصوصا دستبند و انگشتر برای خانم ها از جذابیت بسیار زیادی برخوردار هستند. گاهی اوقات ممکن است شما دستبندی را بر روی دست یکی از همسایه ها یا دوست خود مشاهده نمایید و جذب آن شوید، بنابراین به خرید آن خواهید پرداخت. این دستبند ممکن است زیبایی آن چنانی بر روی دست شما ایجاد نکند.

دلیل این امر چیست؟ باید بگوییم افراد از رنگ پوست های مختلفی برخوردار هستند، به این معنی که شما باید با توجه به رنگ پوستی که دارید به خرید دستبند و دیگر جواهرات بپردازید. از طرفی نباید نگران انتخاب دستبند با توجه به رنگ پوست باشید، چرا که اصلا کار سختی نیست.

با پیدا کردن تناژ رنگ پوست خود می توانید زیورآلات جذابی را برای خود انتخاب نمایید. تاثیری که رنگ پوست بر روی انتخاب دستبند و دیگر جواهرات دارد مثال زدنی نیست.

نحوه پیدا کردن رنگ پوست برای خرید دستبند

بهترین کاری که می توانید برای انتخاب یک دستبند جذاب انجام دهید همان طور که گفته شد پیدا کردن رنگ پوست می باشد. برای اینکه رنگ پوست خود را تشخیص دهید باید وارد فضای بازی شوید و زیر نور خورشید قرار گیرید.

قسمت هایی از دست خود را انتخاب کنید که رگ آن بیرون زده باشد، در قسمت های داخلی مچ دست به راحتی می توان رنگ های خود را مشاهده کرد، در این مرحله باید مچ دست خود را زیر نور آفتاب قرار دهید و ببنید رگ های شما چه رنگی دارند.

چگونه بر اساس رنگ پوستمان بهترین دستبند را انتخاب کنیم؟

دقت کنید اگر قصد دارید که زیر نورهای مهتابی یا دیگر نورها قصد پیدا کردن تناژ رنگ پوست خود را دارید رنگ پوست شما را تغییر می دهند.

حال اگر رنگ رنگ های شما حاله ای از رنگ آبی و بنفش را دارا است یعنی دارای پوستی سرد هستید. اگر رگ هیا شما به رنگ سبز دیده می شود از رنگ گرمی برخوردار می باشید، اما گاهی اوقات ممکن است رگ های شما به رنگ آبی و در بخش هایی دیگر به رنگ سبز مشاهده شوند که می توان گفت رنگ پوست شما خنثی است.

این مواردی که گفته شد تن پوست را مشخص می کنند، بنابراین ممکن است شما رنگ پوست تیره ای داشته باشید، اما تن پوست شما سرد باشد.

 تاثیر رنگ پوست بر انتخاب دستبند

ارتباطی که بین رنگ پوست و طلاهای انتخاب شده وجود دارد، می تواند بر روی شیک بودن شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد. به عنوان مثال افرادی که دارای تن رنگی گرم هستد، می توانند از زیورآلات زرد رنگ استفاده نمایند، چرا که رنگ پوست آن ها را شاداب و جوان نشان می دهد.

البته لازم به ذکر است که بگوییم انتخاب زیورآلات کاملا سلیقه ای است، بنابراین می توانید هر نوع زیورآلاتی را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید.

خرید دستبند بر اساس رنگ پوست مورد نظر

بعد از اینکه توانستید مشخص کنید که تناژ رنگ پوست شما چگونه است باید به انتخاب زیبا ترین زیورآلات برپدازید. در ادامه زیورآلاتی را که مناسب هر رنگ پوستی هستند برای شما شرح خواهیم داد.

پوست هایی با تن گرم:

بسیاری از افراد ممکن است از رنگ پوست های گرمی برخوردار باشند، بنابراین باید طلاهایی را انتخاب نمایند که بیشتر به رنگ مس، زرد، برنجی و … هستند، چرا که پوست را بسیار جوان نشان خواهند داد.

پوست هایی با تن سرد:

افرادی که دارای پوست سردی هستند برخلاف کسانی که از پوست گرم برخوردار هستند، می توانند از بدلیجات نقره، طلای سفید و تیتایوم استفاده نمایند، از طرفی هم بدلیجاتی که از رنگ سبز یا آبی برخوردار هستند برای رنگ های سرد گزینه مناسبی به شمار می روند.

پوست هایی با تن خنثی:

دراین میان افراد خوش شانسی هستند که دارای رنگ پوست خنثی هستند، بنابراین می توانند از رنگ های مختلفی استفاده نمایند، یعنی استفاده از جواهرات زرد رنگ در کنار جواهرات سفید زیبایی بی نظیری را برای آن ها ایجاد خواهد کرد.

نحوه ست کردن رنگ پوست با سنگ های داخل دستبند

جواهرات گران قیمتی هستند که از سنگ های رنگی مختلفی برای ساخت آن ها استفاده کرده اند، بنابراین با توجه به رنگ پوستی که دارید، می توانید جواهراتی که دارای سنگ های مختلف هستند انتخاب نمایید.

همان طور که گفته شد طلاهای زرد رنگ برای پوست های گرم مناسب می باشند از طرفی می توان گفت که رنگ های نارنجی، زرد، فیروزه ای و خاکی متناسب با رنگ پوست های گرم هستند. انتخاب این رنگ جواهرات زیبایی منحصر به فردی را برای این افراد ایجاد می کند.

رنگ های بنفش، سبز و قرمز برای کسانی مناسب هستند که دارای رنگ پوست سردی هستند، در این میان کسانی هستند که دارای رنگ پوست های خنثی می باشند، بنابراین می توانند از جواهراتی استفاده نمایند که دارای سنگ هایی به رنگ های مختلف هستند، یعنی هر رنگی برای این گونه از افراد مناسب است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *